TAPETY DO MALOWANIA

Człowiek czuł potrzebę otaczania się pięknem od najdawniejszych czasów. Tworzył przestrzeń, która pozwalała mu przenieść się w wymiar niebagatelnej estetyki. Wzbogacał ściany oryginalnymi ornamentami. Tak jest do dziś. Często mamy taki sam stosunek do własnego domu, jak artysta do swojego dzieła – chcemy, by był jak najlepszy i zyskał uznanie innych. Tapety imitujące ozdobny tynk, mieniące się zróżnicowaną strukturą, przybierające kształt tkaniny – to podłoże, materiał, z którego sam będziesz mógł stworzyć przestrzeń, będącą ucieleśnieniem twoich marzeń i aspiracji.

Tapety do malowania

Chcesz stworzyć ze swojego domu przestrzeń pełną kreatywnego ładu, niebanalnej estetyki i ponadczasowego piękna? Tapety do malowania to doskonały pomysł na ciekawą aranżację. Ze względu na bogaty wybór tekstury można stworzyć wiele wersji wykończenia przestrzeni ściennej. Powierzchnia tapety może przypominać wzór tkaniny czy dekoracyjnego tynku. Znajdziesz u nas także tapety nawiązujące do takich surowców jak na przykład cegła. 

Różnorodność faktury to jedno w kwestii wielości aranżacji. Drugą kwestią jest to, że możesz pomalować tapetę na dokładnie taki kolor, jaki przypadnie Ci do gustu i będzie współgrał z pozostałymi elementami wewnątrz.

Tapety do malowania – wielość aranżacji

Tapety do malowania to synonim pragmatyczności. Dzięki ich instalacji nie trzeba decydować się na wykonywanie gładzi, bo powierzchnia ściany zostanie wyrównana za sprawą okładziny ściennej. 

W naszym asortymencie znajdziesz tapety papierowe, winylowe czy tekstylne. Ich struktura pozwala wykazywać dużą odporność na uszkodzenia i zabrudzenia. Dzięki temu możesz mieć pewność, że tapeta będzie Ci służyła przez lata.


Wybierz parametry poszukiwanych tapet

Wybrano 179 wzorów tapet.