Tapety CASELIO

Tapety ścienne CASELIO
Czy chcesz, by w Twoim domu zawsze było przytulnie i słonecznie? Jeśli tak, to wybierz producenta tapet ściennych Caselio. Nazwa marki pochodzi od jednych z najprzyjemniejszych i najlepiej kojarzących się słów casa – dom i helio – słońce. 

Tapety Caselio

Caselio to francuski producent tapet ściennych, który już od 2004 zaskakuje nas nieszablonowością eksponowanego wzornictwa i jakością wykonania tapet. Wśród entuzjastycznie przyjętych kolekcji znajdują się linie „Colorbox”, „Faro”, „Swing” czy „Linen”. 

Caselio – dom pełen słońca i optymizmu

Caselio to zespół pełnych pasji profesjonalistów, który tworzy wzory zarażające optymizmem i pozytywną energią. Jeśli chcesz tego dla swojego domu, koniecznie zapoznaj się z ich estetyką. Z racji tego, że wzory tapet są tworzone przez zgrany i kreatywny zespół, wyróżniają się swoją unikalnością. Nigdzie nie znajdziesz takiego dekoru jak we francuskiej firmie Caselio!


Kolekcje tapet CASELIO


Tapety ścienne CASELIO

CASELIO na naszym blogu


2019-04-15

Zbliża się wiosna, czas porządków i odświeżania mieszkania. Być może warto zainspirować się pierwszą przyjemną porą w roku i wybrać nowe tapety w wiosennym tonie. Dowiedz się, jakie możesz znaleźć w dobrych sklepach oraz do jakich pomieszczeń sprawdzą się one najlepiej.


2019-04-05

Niegdyś tapety były głównym sposobem dekoracji ścian, później jednak zostały zapomniane. Teraz możemy cieszyć się nie tylko ich powrotem, ale także poznawaniem ich szerszej niż wcześniej funkcjonalności i różnorodności. Ponadto, zwiększyła się także liczba wariantów ich doboru, kompozycji czy niekonwencjonalnych rozwiązań. Tapety dają wysokie możliwości wobec osobistej kreatywności, pomysłowości oraz realizacji swoich fantazji dekoratorskich czy architektonicznych.