Tapety zawierające motywy roślinno-kwiatowe

Wśród betonu, mechanicznego zgiełku i pośpiechu, każdy z nas marzy o chwili wytchnienia na łonie natury, by zebrać myśli i odpocząć w otoczeniu rozkwitających roślin, zielonych liści oraz pełnych harmonijnego piękna kształtów. Dzięki roślinno-kwiatowym motywom, które wykwitają na naszych niepowtarzalnych tapetach, będziesz mógł stworzyć dla siebie naturalny azyl w domu. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem, który wprowadza zupełnie nową jakość.

Tapety roślinno-kwiatowe

Łamana biel, delikatne beże, wariantywna szarość i subtelnie kreślony kształt kwiatów? Soczysta zieleń liści, która doda energii każdemu pomieszczeniu? Kolorowe płatki kwiatów wyglądające, jakby malarz dopiero co uwiecznił je na płótnie? To i wiele, wiele więcej czeka na Ciebie w Dobretapety.pl. Dzięki naszym tapetom stworzysz jedyną w swoim rodzaju przestrzeń, która będzie zachwycać wszystkich, którzy się w niej znajdą. Nasze tapety roślinno-kwiatowe są doskonałym przyczynkiem do aranżacji wnętrzarskich w duchu skandynawskim, rustykalnym czy vintage.

Tapety roślinno-kwiatowe – piękno wzorowane na naturze

Natura zachwyca człowieka od początku jego istnienia. Człowiek chętnie się nią otacza, by poznać tajemnicę jej bujności, piękna i wzniosłości. Za sprawą naszych tapet wzorowanych na roślinno-kwiatowych wariacjach, będziesz mógł kontemplować jej wyjątkowość każdego dnia.


Wybierz parametry poszukiwanych tapet

Wybrano 5691 wzorów tapet.

Tapety zawierające motywy roślinno-kwiatowe na naszym blogu


2020-07-13
Tapety w stylu Grand Millenial - pożądany dodatek aranżacyjny doskonale wpisujący się w aktualne trendy. 


2019-05-14

Tapety zawierające motywy kwiatowo-roślinne należą do tych, zdecydowanie najpopularniejszych. Aranżacje zaczerpnięte z natury wprowadzają do pomieszczeń żywość i naturalny spokój. Są oryginalne i jednocześnie nigdy nie wychodzą z mody. Najchętniej wybierane są przez młodzież, choć inne grupy wiekowe również coraz częściej pytają o nie sprzedawców.


2019-04-15

Zbliża się wiosna, czas porządków i odświeżania mieszkania. Być może warto zainspirować się pierwszą przyjemną porą w roku i wybrać nowe tapety w wiosennym tonie. Dowiedz się, jakie możesz znaleźć w dobrych sklepach oraz do jakich pomieszczeń sprawdzą się one najlepiej.


2019-04-02

Za plecami czujemy jeszcze mroźny oddech zimy, ale na horyzoncie już pojawiają się pierwsze oznaki wiosny. Promienie słońca tracą swoją zimową surowość i miękko opadają na nasze twarze. Z trawników, do tej pory pokrytych białym puchem, zaczynają wyrastać młode pędy kwiatów. Wiosna to czas porządków i zmian. Także dla Twojego mieszkania! Pozwól zakwitnąć swojej sypialni w tym roku. W jaki sposób? Najprostszym i najbardziej efektownym rozwiązaniem będzie wybór tapety z motywem florystycznym! 


2019-03-25

Przekraczasz jej próg i ciężar całego dnia spływa z Ciebie i zostaje za drzwiami. Wszystkie trudne rozmowy, emocje, gonitwa myśli czy obowiązki nie mają do niej wstępu. Sypialnia jest miejscem, w którym odnajdujemy azyl i pozwalamy sobie na odpoczynek. By nastrój otoczenia był idealny, musimy dołożyć wszelkich starań, by zaaranżować tę przestrzeń w zgodzie z naszym charakterem, a przy tym nie bać się drobnych eksperymentów. Dziś opowiemy o tym, jak z pomocą tapet Twoje pomieszczenie może w jednej chwili zmienić się w kipiącą życiem urban jungle!