Tapety w pasy, tapety w paski na ścianę

Możemy je dostrzec na miniaturach scenek rodzajowych doby rokoko. Zdobią ściany wszystkich posiadłości, które były ośrodkami wykwitu kultury i sztuki w tym ubóstwianego Wersalu. Znajdziemy je także w stricte nowoczesnych wnętrzach, gdzie minimalizm spotyka się z pełną porządku estetyką. Pasy różnej grubości, kolorów, różnych kompilacji – dzięki nim w Twoim domu może zagościć mariaż ponadczasowego piękna i awangardowego, modernistycznego sznytu. Wybierz jeden ze wzorów tapet i kreuj przestrzeń w duchu imponującej stylistyki.

Tapety w pasy

W Dobretapety.pl znajdziesz bogaty wybór tapet w pasy. Możesz wybierać z rozmaitości kolorów – począwszy od wyraźnych, zdecydowanych i energetycznych barw, po subtelne i delikatne niuanse. Możesz wybrać także szerokość i częstotliwość pasów. 

Wykorzystanie pasów do udekorowania swoich ścian jest także bardzo dobrym zabiegiem pozwalającym powiększyć optycznie pomieszczenie. Jeśli nasz pokój jest dość wąski i niski, pasy pomogą zmienić jego odbiór i wizualnie dodać mu przestrzeni i właściwych proporcji. 

Ponadczasowy urok pasów

Tapety, które możesz znaleźć w naszym asortymencie, są tworzone z najwyższą dbałością o szczegóły. Dlatego każdy wzór jest wyraźny, a materiał wykazuje dużą odporność na uszkodzenia. Sięgając po produkty z naszego sklepu, możesz być pewny, że będą stanowiły wyjątkową oś dekoracyjną  Twojego pokoju przez wiele lat. 


Wybierz parametry poszukiwanych tapet

Wybrano 1944 wzorów tapet.