Tapety w pasy, tapety w paski na ścianę

Możemy je dostrzec na miniaturach scenek rodzajowych doby rokoko. Zdobią ściany wszystkich posiadłości, które były ośrodkami wykwitu kultury i sztuki w tym ubóstwianego Wersalu. Znajdziemy je także w stricte nowoczesnych wnętrzach, gdzie minimalizm spotyka się z pełną porządku estetyką. Pasy różnej grubości, kolorów, różnych kompilacji – dzięki nim w Twoim domu może zagościć mariaż ponadczasowego piękna i awangardowego, modernistycznego sznytu. Wybierz jeden ze wzorów tapet i kreuj przestrzeń w duchu imponującej stylistyki.

Tapety w pasy

W Dobretapety.pl znajdziesz bogaty wybór tapet w pasy. Możesz wybierać z rozmaitości kolorów – począwszy od wyraźnych, zdecydowanych i energetycznych barw, po subtelne i delikatne niuanse. Możesz wybrać także szerokość i częstotliwość pasów. 

Wykorzystanie pasów do udekorowania swoich ścian jest także bardzo dobrym zabiegiem pozwalającym powiększyć optycznie pomieszczenie. Jeśli nasz pokój jest dość wąski i niski, pasy pomogą zmienić jego odbiór i wizualnie dodać mu przestrzeni i właściwych proporcji. 

Ponadczasowy urok pasów

Tapety, które możesz znaleźć w naszym asortymencie, są tworzone z najwyższą dbałością o szczegóły. Dlatego każdy wzór jest wyraźny, a materiał wykazuje dużą odporność na uszkodzenia. Sięgając po produkty z naszego sklepu, możesz być pewny, że będą stanowiły wyjątkową oś dekoracyjną  Twojego pokoju przez wiele lat. 


Wybierz parametry poszukiwanych tapet

Wybrano 2673 wzorów tapet.

Tapety w pasy, tapety w paski na ścianę na naszym blogu


2019-04-05

Niegdyś tapety były głównym sposobem dekoracji ścian, później jednak zostały zapomniane. Teraz możemy cieszyć się nie tylko ich powrotem, ale także poznawaniem ich szerszej niż wcześniej funkcjonalności i różnorodności. Ponadto, zwiększyła się także liczba wariantów ich doboru, kompozycji czy niekonwencjonalnych rozwiązań. Tapety dają wysokie możliwości wobec osobistej kreatywności, pomysłowości oraz realizacji swoich fantazji dekoratorskich czy architektonicznych.


2019-02-25

Obecnie chyba najpopularniejszymi kolorami, które stosujemy przy budowie i aranżacji wnętrz, jest biel i szarość. Te kolory są bardzo eleganckie, pasują absolutnie do wszystkiego. Nadmierne ich wykorzystanie może jednak wprowadzić sterylność i chłód. Dowiedz się jak wykorzystać biel i szarość w swoim salonie.


2019-01-28

Często dzieje się tak, że po zakończeniu remontu okazuje się, iż zostało nam sporo niewykorzystanej tapety. Najgorsze co możemy zrobić, to po prostu ją wyrzucić. Dowiedz się dlaczego warto zostawić pozostały papier oraz jak możesz go wykorzystać.