Tapety TRENDSETTER STUDIO

Tapety ścienne TRENDSETTER STUDIO

Wielu z nas poszukuje wyjątkowych wzorów tapet, których design urozmaici nasze nowoczesne wnętrza. Takie tapety produkuje Trendsetter Studio – włoska marka, charakteryzująca się innowacyjnym podejściem do wzornictwa. Zapraszamy do wyboru tapet Trendsetter Studio z naszej oferty.

Włoska innowacja – Trendsetter Studio

Marka Trendsetter Studio ma swoją siedzibę w Rzymie, a powstała w 2002 roku. Założono ją z pasji do współczesnej, nowoczesnej architektury i niepowtarzalnych koncepcji designerskich. Trendsetter Studio swoje inspiracje czerpie z rozwijającej się technologii i dorobku tak wybitnych postaci, jak architektka Zaha Hadid. Ich tapety sprawią, że każde wnętrze zostanie wzbogacone o nowoczesny sznyt.

Trendsetter Studio – technologiczne inspiracje

Kolekcje Trendsetter Studio powstają z myślą o każdym, kto szuka estetycznych i innowacyjnych rozwiązań. W ofercie sklepu Dobretapety.pl znajdziesz takie kolekcje jak wspomniana Zaha, inspirowana architekturą Victora Vasarely kolekcja Victor, czy powstała pod wpływem architektury Renzo Piano kolekcja Renzo. Skorzystaj z oferty naszego sklepu i wybierz tapetę Trendsetter Studio dla siebie.Kolekcje tapet TRENDSETTER STUDIO


Tapety ścienne TRENDSETTER STUDIO