Tapety SIRPI

Tapety ścienne SIRPI

Sirpi to producent tapet, który pochodzi z Włoch. W kolebce mody europejskiej powstają siedziby wielu renomowanych marek zajmujących się designem, a Sirpi jest jednym z nich. W ofercie sklepu Dobretapety.pl możesz znaleźć produkty tej marki, dzięki którym Twoje wnętrza zyskają wyjątkowy wygląd. 

Tapety z Półwyspu Apenińskiego – Sirpi

Marka Sirpi jest własnością firmy Jannelli & Volpi, a została założona w 1961 roku. Już od drugiej połowy XX wieku Sirpi dostarcza eleganckie i wysmakowane projekty do wielu domów i innych wnętrz na całym świecie. Siedziba firmy znajduje się we Włoszech, a twórcy marki obficie korzystają z tradycji i źródeł wyjątkowej mody włoskiej. Tapety Sirpi to doskonała propozycja dla każdego, kto poszukuje wyjątkowego stylu projektowania.

Sirpi – projekty inspirowane modą włoską

Sirpi stawia na wyjątkowe i niepowtarzalne wzory, które nadadzą każdemu wnętrzu indywidualny charakter. W naszym asortymencie znajdziecie kolejke Sirpi, takie jak: Design Lux, Mission Home, Grande Corniche, a także Alta Gamma Rainbow i wiele innych. Z bogatej oferty Sirpi z łatwością wybierzesz odpowiednie tapety dla swoich wnętrz – wypróbuj już teraz!Kolekcje tapet SIRPI


Tapety ścienne SIRPI