Tapety kamień, cegła lub deska

Kamień to świadek ludzkiej historii. W chwili, gdy ludzka pamięć zawodzi, zaczyna się ledwo tlić i zacierać, pozwala ukuć z siebie kształty, które będą uobecniać minione wydarzenia. Kamień jako pomnik, ale także jako naturalny budulec towarzyszył człowiekowi przez wieki. Dzięki niemu pięły się pod sklepienie nieba szlacheckie grody, odbijały od ziemi proste domostwa. Drewno to kolejne z dobrodziejstw, jakie matka natura ofiarowała swoim dzieciom, by te tworzyły ciepłe pomieszczenia, pełne zapachu żywicy i ponadczasowego uroku. Historia wznoszenia domów to także wypalana cegła, znana przecież już starożytnym ludom Babilonu, Egiptu czy Mezopotamii. Kamień, cegła, deska – te budulce, mające swoje korzenie w naturalnych złożach naszej planety, mogą stać się udziałem Twojego mieszkania. Wystarczy, że sięgniesz po ich strukturę szczegółowo uchwyconą na powierzchni naszych tapet.

Tapety Kamień, cegła, deska

Kamień, cegła czy deska od niepamiętnych czasów pojawiają się na naszych ścianach. Ich zalety estetyczne były znane poprzednim pokoleniom. Ich faktura zachwyca nas do dziś. Dlatego w Dobretapety.pl stworzyliśmy szeroki wybór tapet, które nawiązują swym printem do nieprzebranych bogactw natury. Znajdziesz u nas wzory, które doskonale imitują powierzchnię kamieni, cegieł czy drewna. Instalując je na ścianie, niskim nakładem sił otrzymasz wspaniałą bazę aranżacyjną dla niemalże wszystkich stylistyk wnętrzarskich takich jak styl industrialny, rustykalny, skandynawski czy retro. 

Oryginalna faktura Twoich ścian

Nasze tapety odwzorowujące kamień, deski czy drewno nadają się do każdego typu wnętrz. Sprawdzą się zarówno w salonie, kuchni, sypialni, jak i w łazience. Swoją obecnością nadadzą im nowy wymiar ponadczasowej elegancji. W naszym asortymencie znajdziesz wiele wariantów naturalnej tekstury. Zapraszamy do wędrowania jego ścieżkami!


Wybierz parametry poszukiwanych tapet

Wybrano 1259 wzorów tapet.