Tapety z motywem gazety

Dzięki niemu w genezyjskich podaniach ciemność oddzieliła się od światłości. Dzięki niemu w założycielskiej dla Europy historii z głębin praoceanu wychyliły się kontynenty. Dzięki niemu nasze myśli znajdują kształt, wchodzą w rozmaite kontaminacje, by tworzyć opowieści i dać szansę na komunikację między ludźmi. Słowo to oręż poetów, prozaików i wielkich retorów. Słowo, korzystając ze swojej magicznej funkcji, zaklina i kreuje rzeczywistość. Skorzystaj z jego symboli, metaforyki, a także kształtów i wykorzystaj je jako ścienny ornament. Sięgnij do naszego asortymentu tapet po piśmiennicze bogactwo. 

Tapety z napisami

Wielu z nas ma określone motto przewodnie, którym kieruje się w życiu. Wielu z nas ma swój ulubiony cytat, który przywodzi na myśl piękne wspomnienia lub motywuje do podjęcia działalności. Nie od dziś wiadomo, że słowa mają wielką moc i silne oddziaływanie. W Dobretapety.pl doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Ponadto pokazujemy, że słowa mają wielki potencjał estetyczny. Wędruj uliczkami naszego bogatego asortymentu i odnajduj napisy, które staną się częścią Twojej przestrzeni. Wybierz tapetę z napisami.

Stwórz przestrzeń pełna pozytywnego słowa

Na tapetach, które znajdziesz w naszej ofercie, odkryjesz różnorodność czcionek, krojów i rozmiarów. Będziesz mógł sięgnąć po wyraźne fonty, które znamy chociażby z pierwszych stron gazet, czy po delikatne, naśladujące ręczne pismo wyrazy, układające się w subtelne ciągi zdań. Będziesz mógł wybrać nowoczesne i minimalistyczne kształty, bądź wprowadzić do swojego pomieszczenia romantycznego ducha minionych epok dzięki formom nawiązującym do dawnych manuskryptów. W Dobretapety.pl dajemy Ci ogrom możliwości, których potencjał rozkwitnie w Twoim domu.

Przestrzeń, w której przebywamy, ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Dlatego powinniśmy przywiązywać uwagę do każdego elementu. Jeśli chcemy zadbać o dobrą atmosferę, wybierzmy tapety, które charakteryzują się ponadczasowym dekorem – słowem. 


Wybierz parametry poszukiwanych tapet

Wybrano 262 wzorów tapet.

Tapety z motywem gazety na naszym blogu


2019-05-27

Dzisiaj tapet używa się w nieco inny sposób niż kiedyś, a przede wszystkim z reguły nie kładzie się ich na wszystkie ściany. Tapety stanowią co najwyżej dekoracje do wnętrza i są sposobem zaakcentowania jego charakteru. Posiadają one wzory, często na tyle delikatne, szczegółowe bądź skomplikowane, że farbą nie dałoby się ich zrealizować. Chyba że na dużo niższym poziomie jakościowym. Atutem tapet jest także fakt, że dość ekonomicznym sposobem można sprawić, by pokój wyglądał luksusowo. Ponadto ich aplikacja nie trwa długo i jest stosunkowo łatwa. Nie trzeba także później tracić czasu na porządki poremontowe. Jest to swoistego rodzaju zabezpieczenie się na ewentualność, że w krótkim czasie przestanie się nam podobać dany wzór, bo nawet jeśli, to łatwo go zmienić. Poniżej przedstawiamy inspiracyjne wykorzystanie tapet! Kto wie, może pomysły spodobają się nawet zatwardziałym ich przeciwnikom?


2019-04-05

Niegdyś tapety były głównym sposobem dekoracji ścian, później jednak zostały zapomniane. Teraz możemy cieszyć się nie tylko ich powrotem, ale także poznawaniem ich szerszej niż wcześniej funkcjonalności i różnorodności. Ponadto, zwiększyła się także liczba wariantów ich doboru, kompozycji czy niekonwencjonalnych rozwiązań. Tapety dają wysokie możliwości wobec osobistej kreatywności, pomysłowości oraz realizacji swoich fantazji dekoratorskich czy architektonicznych.


2019-02-11

Eklektyczne wnętrze łączy w sobie różne wzory, style i faktury, nieład jest jednak kontrolowany. To odważny styl, który jednak świetnie wyraża charakter artystycznych osób. Czujesz, że potrafisz dobrać do siebie pozornie niepasujące elementy? Lubisz miszmasz wzorów i kolorów? Ten styl jest dla ciebie. Dowiedz się jak stworzyć salon w stylu eklektycznym.