Tapety WALLQUEST

Tapety ścienne WALLQUEST

Wallquest to marka założona przez francuską rodzinę, która mieszkała w Lyonie. Rodzina Lafoy postanowiła rozpocząć swoją działalność pod szyldem Wallquest już w latach 20. XIX wieku. Tapety tego wyjątkowego producenta znajdziesz w asortymencie sklepu Dobretapety.pl.

Doświadczenie i tradycja – tapety Wallquest

W roku 1976 Wallquest otworzyła filię firmy w Nowym Jorku. Dzięki temu Wallquest otworzyła się na nowe możliwości: francuski styl połączono z rozwiązaniami amerykańskiego postępu. Marka Wallquest charakteryzuje się bogatym i wieloletnim doświadczeniem, co pozwoliło jej zyskać renomę. Wyjątkowe tapety Wallquest stały się popularne na całym świecie, a firma jest właścicielem znanej linii projektów spod szyldu Studio 465.

Tapety Wallquest – wyjątkowe wzory

W asortymencie sklepu Dobretapety.pl znajdziesz bogaty wybór tapet od marki Wallquest. Oferujemy kolekcje takie jak Mod Geo, która składa się z tapet o estetycznych, pastelowych i wygaszonych geometrycznych wzorach, kolekcję Maui Maui na nowo intepretującej inspiracje motywami roślinnymi, czy subtelną kolekcję Martinique i wiele innych. Wybierz tapetę Wallquest z oferty sklepu Dobretapety.pl.Kolekcje tapet WALLQUEST


Tapety ścienne WALLQUEST