Tapety A.S. CREATION

Tapety ścienne A.S. CREATION

Jeśli chcesz wybrać tapetę, która łączy w sobie ponadczasowe piękno, a przy tym eksponuje blask innowacyjnego wzornictwa, wybierz tapety koncernu A.S. Creation. Dzięki nim Twój dom zamieni się w perłę eleganckiego designu.

Tapety A.S. Creation

Pojawili się na rynku w 1974 w Niemczech. Od tego czasu są niezaprzeczalnym liderem w dziedzinie tworzenia oryginalnych i nowoczesnych tapet. Ich działalność opiera się na dwóch filarach – produkcji i sprzedaży tapet oraz materiałów dekoracyjnych na całym świecie. 

Tapety A.S. Creation – ponadczasowe piękno

Centralnym punktem produkcji tapet jest miejscowość  Wiehl-Bomig. Jednak tapety tworzone są także w Dzerzhinsku w Rosji oraz w Mińsku, a także na Białorusi. Pozostałe podmioty operacyjne zajmują się głównie dystrybucją. Koncern składa się z kilku rozpoznawalnych marek, jak „innova” czy „livingwalls”, które zostały stworzone po to, by zaspokajać potrzeby Klientów o różnorodnym guście, jak i możliwościach finansowych.Kolekcje tapet A.S. CREATION


Tapety ścienne A.S. CREATION

A.S. CREATION na naszym blogu


2019-04-15

Zbliża się wiosna, czas porządków i odświeżania mieszkania. Być może warto zainspirować się pierwszą przyjemną porą w roku i wybrać nowe tapety w wiosennym tonie. Dowiedz się, jakie możesz znaleźć w dobrych sklepach oraz do jakich pomieszczeń sprawdzą się one najlepiej.


2019-01-02

Odpowiednio dobrane tapety doskonale sprawdzą się w łazienkach, gdzie będą stanowiły nowoczesny element wyposażenia. Jeżeli decydujesz się na remont swojej toalety, to rozważ położenie na ścianę tapet. Jest to nowy trend, który jednak sprawdza się dobrze w wielu mieszkaniach.