Tapety z tłem lub strukturą

Każdy z nas ma nieodparte wrażenie, że wskazówka zegara naszych czasów biegnie zbyt szybko. Dnie mijają w ułamku sekundy. Tygodnie okazują się tak krótkie, jak nabranie powietrza w płuca. Jednak w tym całodziennym śpieszeniu, zagonieniu zmysłów, wyostrzenia uwagi jest zawsze na horyzoncie płomyk nadziei. Tą nadzieją jest nasz dom, w którym możemy ściągnąć wszystkie maski, zdjąć z barków ciężar obowiązków i wreszcie wypocząć. Dom to ostoja, która daje nam schronienie, ale także powinna raczyć nas symfonią wyjątkowej estetyki. Estetyki, która łączy w sobie ducha ponadczasowego piękna i rdzeń nowoczesności bieżącej epoki. Takie wrażenie możesz uzyskać dzięki tapetom z tłem czy strukturą, które czekają na to, byś je odkrył.

Tapety z tłem lub strukturą

Każdy, kto szuka gustownego pokrycia ścian, powinien zapoznać się z ofertą tapet tej kategorii. Znajdziesz tu modne i wiodące kolory sezonu, jak i ponadczasowe klasyczne barwy. Dzięki nim urozmaicisz przestrzeń swojego salonu, sypialni, kuchni czy łazienki. Ziarnista struktura pozwoli na stworzenie niezapomnianych kompozycji z innymi elementami wystroju wnętrza. Ponadto, tapety ze strukturą w stonowanych kolorach staną się idealnym dopełnieniem dla wyraźniejszych kolorów w mieszkaniu. 

Eleganckie faktury tapet dla Twoich wnętrz

Każdy z nas przykłada dużą wagę do tego, jak wygląda nasz dom. Zajmujemy się większymi sprawami jak wybór podłogi czy mebli, jaki i tymi mniejszymi, które stanowią dopełniający detal. Chcemy, by nasze mieszkanie było przestrzenią bezpieczną i pełną piękna. Jeśli chcesz stworzyć dla siebie prawdziwy azyl, który będzie jednocześnie dobrze przemyślany pod względem aranżacji, wybierz tapety ze sklepu Dobretapety.pl. Gwarantujemy nie tylko wysoką jakość, ale także bogate i nowoczesne wzornictwo. 


Wybierz parametry poszukiwanych tapet

Wybrano 12129 wzorów tapet.

Tapety z tłem lub strukturą na naszym blogu


2019-05-27

Dzisiaj tapet używa się w nieco inny sposób niż kiedyś, a przede wszystkim z reguły nie kładzie się ich na wszystkie ściany. Tapety stanowią co najwyżej dekoracje do wnętrza i są sposobem zaakcentowania jego charakteru. Posiadają one wzory, często na tyle delikatne, szczegółowe bądź skomplikowane, że farbą nie dałoby się ich zrealizować. Chyba że na dużo niższym poziomie jakościowym. Atutem tapet jest także fakt, że dość ekonomicznym sposobem można sprawić, by pokój wyglądał luksusowo. Ponadto ich aplikacja nie trwa długo i jest stosunkowo łatwa. Nie trzeba także później tracić czasu na porządki poremontowe. Jest to swoistego rodzaju zabezpieczenie się na ewentualność, że w krótkim czasie przestanie się nam podobać dany wzór, bo nawet jeśli, to łatwo go zmienić. Poniżej przedstawiamy inspiracyjne wykorzystanie tapet! Kto wie, może pomysły spodobają się nawet zatwardziałym ich przeciwnikom?


2019-05-14

Tapety zawierające motywy kwiatowo-roślinne należą do tych, zdecydowanie najpopularniejszych. Aranżacje zaczerpnięte z natury wprowadzają do pomieszczeń żywość i naturalny spokój. Są oryginalne i jednocześnie nigdy nie wychodzą z mody. Najchętniej wybierane są przez młodzież, choć inne grupy wiekowe również coraz częściej pytają o nie sprzedawców.


2019-04-15

Zbliża się wiosna, czas porządków i odświeżania mieszkania. Być może warto zainspirować się pierwszą przyjemną porą w roku i wybrać nowe tapety w wiosennym tonie. Dowiedz się, jakie możesz znaleźć w dobrych sklepach oraz do jakich pomieszczeń sprawdzą się one najlepiej.