Tapety YORK

Tapety ścienne YORK

Wielu z nas poszukuje elementów wystroju, które będą charakterystyczne i unikalne, ale jednocześnie subtelne. Takie właśnie są tapety amerykańskiej marki York Wallcoverings, które znajdziesz w bogatym asortymencie sklepu Dobretapety.pl. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

Tradycyjna jakość – tapety York Wallcoverings

Marka York Wallcoverings rozpoczęła swoją działalność już w 1895 roku, w Dolinie Susquehanna w  Pensylwanii. Od tamtego czasu firma wytwarza elementy wystroju wnętrz w tym samym miejscu. Ponad stuletnia tradycja wyrobu tapet sprawia, że marka York Wallcoverings ma bogate doświadczenie i często korzysta z tradycji.

York Wallcoverings – wyjątkowe tapety

Dyrektorzy kreatywni York Wallcoverings dążą do stworzenia klasycznych, uniwersalnych i ponadczasowych wzorów. Gwarantuje to klientom, że wybrane przez nich tapety będą eleganckie i wysmakowane. W bogatym asortymencie sklepu Dobretapety.pl znajdziesz takie kolekcje marki jak Outdoors In, Magnolia Home 2, a także Mid Century, Culture Club i wiele innych. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz tapetę York Wallcoverings.Kolekcje tapet YORK


Tapety ścienne YORK