Tapety ZAMBAITI PARATI

Tapety ścienne ZAMBAITI PARATI

Marka Zambaiti Parati pochodzi z Włoch. Ten kraj to kolebka mody europejskiej, a działające tam marki zajmujące się wystrojem wnętrz mogą czerpać z bogatej tradycji Włoch. Wpływy te są istotne dla wyjątkowych projektów tapet marki Zambaiti Parati. Wybierz tapety Zambaiti Parati z asortymentu sklepu Dobretapety.pl.

Włoska elegancja – marka Zambaiti Parati

Marka Zambaiti Parati tworzy autorskie wzory tapet. Została założona w 1974 roku przez Ferruccia Zambaitiego. Jego kreatywne podejście do tradycji sprawiło, że stopniowo zyskiwał renomę na rynku i oferował klientom unikalne rozwiązania. Dziś Zambaiti Parati to marka z doświadczeniem, która proponuje nam ekslukzywne spojrzenie na tradycyjne wzory.

Zambaiti Parati – bogactwo tradycji dla Twoich wnętrz

W asortymencie sklepu Dobretapety.pl oferujemy szeroki wybór różnorodnych kolekcji marki Zambaiti Pararti. Znajdziesz u nas kolekcję Murella Magnifica, która zawiera tapety o eleganckich, dekadenckich i bogatych wzorach, a także wyjątkowe kolekcje marek licencjonowanych takich jak LAMBORGHINI, TRUSARDI czy CocaCola. Wybierz tapety Zambaiti Parati z naszej oferty.Kolekcje tapet ZAMBAITI PARATI


Tapety ścienne ZAMBAITI PARATI