Tapety 3d na ścianę

Wzory, które nie znają ograniczeń, które swoim zasięgiem wychodzą poza płaską strukturę. Wzory, których naturą jest magnetyczna iluzja, przykuwająca i obezwładniająca wzrok. Metodycznie wtapiają się w każdą stylistykę – rustykalną, boho, vintage. Dzięki tapetom 3D Twoje ściany pokryją się trójwymiarowym pięknem.

Tapety 3D – gwarancja nowoczesnego designu

Tapety 3D to jedna z metod, która pozwoli odmłodzić wnętrze mieszkania i nadać mu wyjątkowego uroku. Dobretapety.pl to wzory, dzięki którym we wnętrzarskiej aranżacji zagości fantazja. W naszym asortymencie mamy trójwymiarowe heksagony, fale, romby, wielokąty i inne oryginalne wzory, które z pewnością przypadną Ci do gustu.

Jedną z licznych zalet tapet 3D jest pieczołowite odzwierciedlenie wzorca. Dzięki metodzie fotorealizmu na ścianach Twojego mieszkania mogą pojawić się soczyście zielone liście, szczegółowe pejzaże, które niczym fatamorgana przekonają Cię, że to, co masz przed sobą, jest jak najbardziej realne, czy kolorowe kielichy kwiatów.

Tapety 3D – rozmaitość wzorów

Chciałbyś, by Twoje ściany nabrały estetycznej głębi? Marzy Ci się stylowa trójwymiarowość, która odmieni charakter Twojego wnętrza? Jeśli tak, to znalazłeś się we właściwym miejscu. Nasze Tapety 3D są dla wszystkich, którzy uwielbiają zabawę z optyką, a także dla tych, którzy chcą wprowadzić do swojego mieszkania dynamikę. Nasze wzory, ich multiplikacje i nowoczesność sprawią, że aranżacyjny wyraz Twojego salonu, sypialni, łazienki czy kuchni nabierze pędu. 


Wybierz parametry poszukiwanych tapet

Wybrano 884 wzorów tapet.