Tapety 3d na ścianę

Wzory, które nie znają ograniczeń, które swoim zasięgiem wychodzą poza płaską strukturę. Wzory, których naturą jest magnetyczna iluzja, przykuwająca i obezwładniająca wzrok. Metodycznie wtapiają się w każdą stylistykę – rustykalną, boho, vintage. Dzięki tapetom 3D Twoje ściany pokryją się trójwymiarowym pięknem.

Tapety 3D – gwarancja nowoczesnego designu

Tapety 3D to jedna z metod, która pozwoli odmłodzić wnętrze mieszkania i nadać mu wyjątkowego uroku. Dobretapety.pl to wzory, dzięki którym we wnętrzarskiej aranżacji zagości fantazja. W naszym asortymencie mamy trójwymiarowe heksagony, fale, romby, wielokąty i inne oryginalne wzory, które z pewnością przypadną Ci do gustu.

Jedną z licznych zalet tapet 3D jest pieczołowite odzwierciedlenie wzorca. Dzięki metodzie fotorealizmu na ścianach Twojego mieszkania mogą pojawić się soczyście zielone liście, szczegółowe pejzaże, które niczym fatamorgana przekonają Cię, że to, co masz przed sobą, jest jak najbardziej realne, czy kolorowe kielichy kwiatów.

Tapety 3D – rozmaitość wzorów

Chciałbyś, by Twoje ściany nabrały estetycznej głębi? Marzy Ci się stylowa trójwymiarowość, która odmieni charakter Twojego wnętrza? Jeśli tak, to znalazłeś się we właściwym miejscu. Nasze Tapety 3D są dla wszystkich, którzy uwielbiają zabawę z optyką, a także dla tych, którzy chcą wprowadzić do swojego mieszkania dynamikę. Nasze wzory, ich multiplikacje i nowoczesność sprawią, że aranżacyjny wyraz Twojego salonu, sypialni, łazienki czy kuchni nabierze pędu. 


Wybierz parametry poszukiwanych tapet

Wybrano 1781 wzorów tapet.

Tapety 3d na ścianę na naszym blogu


2019-05-27

Dzisiaj tapet używa się w nieco inny sposób niż kiedyś, a przede wszystkim z reguły nie kładzie się ich na wszystkie ściany. Tapety stanowią co najwyżej dekoracje do wnętrza i są sposobem zaakcentowania jego charakteru. Posiadają one wzory, często na tyle delikatne, szczegółowe bądź skomplikowane, że farbą nie dałoby się ich zrealizować. Chyba że na dużo niższym poziomie jakościowym. Atutem tapet jest także fakt, że dość ekonomicznym sposobem można sprawić, by pokój wyglądał luksusowo. Ponadto ich aplikacja nie trwa długo i jest stosunkowo łatwa. Nie trzeba także później tracić czasu na porządki poremontowe. Jest to swoistego rodzaju zabezpieczenie się na ewentualność, że w krótkim czasie przestanie się nam podobać dany wzór, bo nawet jeśli, to łatwo go zmienić. Poniżej przedstawiamy inspiracyjne wykorzystanie tapet! Kto wie, może pomysły spodobają się nawet zatwardziałym ich przeciwnikom?


2019-04-22

Aranżacja wnętrz za pomocą tapety, nie dość, że dalej nie wyszła z mody, to w dodatku pojawiają się coraz to ciekawsze rozwiązania z ich wykorzystaniem. Takie zagospodarowania ścian często są także dobrą alternatywą dla różnych koncepcji wystrojów wnętrz, ponieważ okazują się mniej kosztowne oraz łatwiejsze do zaaplikowania przy braku negatywnego wpływu na walory wizualne. W poniższym artykule pragniemy podzielić się kilkoma inspiracjami, nawiązującymi do tapet imitujących cegłę bądź kamień. Zapraszamy do lektury!


2019-01-02

Odpowiednio dobrane tapety doskonale sprawdzą się w łazienkach, gdzie będą stanowiły nowoczesny element wyposażenia. Jeżeli decydujesz się na remont swojej toalety, to rozważ położenie na ścianę tapet. Jest to nowy trend, który jednak sprawdza się dobrze w wielu mieszkaniach.