Tapety zawierające ornamenty

Ludzie od niepamiętnych wieków ozdabiali swoje ściany. Począwszy od jaskini Lascaux, której bogactwo rytów skalnych odkryło niegdyś kilku chłopców przemierzających jej krasowe gardła, przez bujne, pełne finezyjnych kształtów i kolorów barokowe wnętrza, aż po współczesne stylistyki. Człowiek chce otaczać się pięknem i piękno tworzyć. Dlatego sięga po oryginalną ornamentykę, która wykwitnie na powierzchni jego ścian. Wybierz kształty, które wypełnione ciekłym złotem, barwą szlachetnej patyny, intensywnej oliwki czy energetycznego burgundu, nadadzą Twojemu wnętrzu iście arystokratycznego wydźwięku. Dzięki nim przebywanie w pokoju dziennym, jadalni, kuchni czy sypialni będzie prawdziwą ucztą dla oczu.

Tapety z ornamentami

Każdy z nas chce, by w jego domu panowała wyjątkowa atmosfera. By tak się stało, musimy zadbać o odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni. Nasza wizja powinna być spójna i obejmować całość – począwszy od ścian, podłóg i mebli, aż po akcesoria tworzące dekoracyjny detal. W Dobretapety.pl znajdziesz szeroki wybór tapet z oryginalną ornamentyką. Możesz wybierać spośród rozmaitości printów i kolorów. Wyraźne, pełne esencjonalnego pigmentu barwy? Delikatne, pełne uroku kolory muśnięte eleganckim wzorem? To i o wiele, wiele więcej czeka na Ciebie w naszej ofercie.

Piękna ornamentyka w Twoim domu

Nasze tapety pozwolą Ci zrealizować zamysł pięknego i przytulnego wnętrza. Wysoka jakość materiałów, z których tworzone są dostępne w naszej ofercie tapety, pozwoli Ci na cieszenie się obecnością wyjątkowej okładziny ściennej przez lata użytkowania.


Wybierz parametry poszukiwanych tapet

Wybrano 3007 wzorów tapet.

Tapety zawierające ornamenty na naszym blogu


2019-05-14

Tapety zawierające motywy kwiatowo-roślinne należą do tych, zdecydowanie najpopularniejszych. Aranżacje zaczerpnięte z natury wprowadzają do pomieszczeń żywość i naturalny spokój. Są oryginalne i jednocześnie nigdy nie wychodzą z mody. Najchętniej wybierane są przez młodzież, choć inne grupy wiekowe również coraz częściej pytają o nie sprzedawców.


2019-04-29

Strych to dla wielu magiczne miejsce, które kojarzy się z rodzinnymi pamiątkami. Jednak coraz częściej zaczynamy adaptować tę przestrzeń i ze szkatuły przeszłości przemianować je na element teraźniejszości. W jaki sposób zaaranżować poddasze, by przekształciło się w elegancki loft?


2019-04-26
Klasyka to ponadczasowe wartości, które są wzbogacane o nowe detale w każdym wieku. Jednak rama aranżacyjna jest niezmienna – ma być elegancko oraz wygodnie. Salon urządzony w stylu klasycznym z pewnością przyniesie mieszkańcom wiele radości i sprawi, że będą czuli się w nim znakomicie. Ważną kwestią podczas wyposażania salonu będzie dobór odpowiedniej stylizacji ścian. Ciekawą opcją wartą rozważenia jest wykorzystanie potencjału tapet.


2019-04-02

Za plecami czujemy jeszcze mroźny oddech zimy, ale na horyzoncie już pojawiają się pierwsze oznaki wiosny. Promienie słońca tracą swoją zimową surowość i miękko opadają na nasze twarze. Z trawników, do tej pory pokrytych białym puchem, zaczynają wyrastać młode pędy kwiatów. Wiosna to czas porządków i zmian. Także dla Twojego mieszkania! Pozwól zakwitnąć swojej sypialni w tym roku. W jaki sposób? Najprostszym i najbardziej efektownym rozwiązaniem będzie wybór tapety z motywem florystycznym! 


2019-03-25

Przekraczasz jej próg i ciężar całego dnia spływa z Ciebie i zostaje za drzwiami. Wszystkie trudne rozmowy, emocje, gonitwa myśli czy obowiązki nie mają do niej wstępu. Sypialnia jest miejscem, w którym odnajdujemy azyl i pozwalamy sobie na odpoczynek. By nastrój otoczenia był idealny, musimy dołożyć wszelkich starań, by zaaranżować tę przestrzeń w zgodzie z naszym charakterem, a przy tym nie bać się drobnych eksperymentów. Dziś opowiemy o tym, jak z pomocą tapet Twoje pomieszczenie może w jednej chwili zmienić się w kipiącą życiem urban jungle!