Tapety RASCH

Tapety ścienne RASCH

Rasch to niemiecka firma, zajmująca się produkcją tapet. Została założona z pasji do projektowania wnętrz – Rasch powstała bowiem jako rodzinny biznes. W asortymencie sklepu Dobretapety.pl znajdziesz wybór wyjątkowych wzorów od tego producenta.

Z pasji do wystroju – tapety Rasch

Firmę Rasch już w 1861 roku założyli: Wilhelm Hermann Lucke, Johann Heinrich oraz Gottfried Rasch, który użyczył firmie swojego nazwiska. Wieloletni staż funkcjonowania na rynku sprawia, że Rasch to marka z tradycją i bogatym doświadczeniem. Dziś te tradycje kontynuują kuzyni: Dr. Frederik Rasch i Dario Rasch-Schulze Isfort. Wybierając tapety Rasch można być pewnym wysokiej jakości wykonania produktu.

Rasch – różnorodne kolekcje tradycyjnej marki

W asortymencie sklepu Dobretapety.pl znajdziesz szeroki wybór tapet marki Rasch, która w swoich projektach stawia na indywidualność i wysoki standard tworzenia. Oferujemy kolekcje takie jak: Bambino XVIII, która zawiera estetyczne i ciekawe propozycje do pokojów dziecięcych, kolekcja Mandalay o stonowanej palecie barw i wyjątkowych wzorach, a także wiele innych kolekcji marki Rasch. Wybierz tapety do swoich wnętrz z naszej oferty.Kolekcje tapet RASCH


Tapety ścienne RASCH