Tapety BN

Tapety ścienne BN

Chcesz, by na Twoich ścianach zagościły nietuzinkowe geometryczne kształty? Poszukujesz stonowanych wyciszonych kolorów? A może chcesz sięgnąć do bazy energetycznych barw i nieokiełznanych wzorów? Jeśli tak, to tapety holenderskiego przedsiębiorstwa BN International zostały stworzone specjalnie dla Ciebie. BN to firma powstała w Holandii, która już od ponad 26 lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Ich oferta cechuje się różnorodną stylistyką, która za każdym razem jest przejawem twórczego działania i wyjątkowej klasy materiałów. Każda z zaprojektowanych kolekcji ma swój indywidualny rys.


Tapety, które wyglądają, jakby malarz dopiero co odłożył pędzel? Tapety niczym urocze ilustracje z dziecięcych baśni? Tapety pełne klasy i wyrafinowania? To wszystko znajdzie się w bogatym portfolio producenta BN. Mnogość faktur i wzorów – oto BN!Kolekcje tapet BN


Tapety ścienne BN

BN na naszym blogu


2019-05-16

Nowoczesne tapety mają to do siebie, że możemy wybierać nie tylko spośród rozmaitych wzorów, ale także rodzajów materiałów. Znaczna rozpiętość tworzywa oferuje nam możliwość sięgnięcia po tapety, które najbardziej odpowiedzą na nasze estetyczne potrzeby, ale także na wymagania samego pomieszczenia. W końcu tapeta do łazienki powinna mieć nieco inne właściwości niż ta do salonu z uwagi na zintensyfikowaną obecność pary wodnej, wysokich temperatur itd. Dziś opowiemy o tym, z czego wykonuje się tapety. Przyjemnej lektury!


2019-04-26
Klasyka to ponadczasowe wartości, które są wzbogacane o nowe detale w każdym wieku. Jednak rama aranżacyjna jest niezmienna – ma być elegancko oraz wygodnie. Salon urządzony w stylu klasycznym z pewnością przyniesie mieszkańcom wiele radości i sprawi, że będą czuli się w nim znakomicie. Ważną kwestią podczas wyposażania salonu będzie dobór odpowiedniej stylizacji ścian. Ciekawą opcją wartą rozważenia jest wykorzystanie potencjału tapet.


2019-04-22

Aranżacja wnętrz za pomocą tapety, nie dość, że dalej nie wyszła z mody, to w dodatku pojawiają się coraz to ciekawsze rozwiązania z ich wykorzystaniem. Takie zagospodarowania ścian często są także dobrą alternatywą dla różnych koncepcji wystrojów wnętrz, ponieważ okazują się mniej kosztowne oraz łatwiejsze do zaaplikowania przy braku negatywnego wpływu na walory wizualne. W poniższym artykule pragniemy podzielić się kilkoma inspiracjami, nawiązującymi do tapet imitujących cegłę bądź kamień. Zapraszamy do lektury!


2019-04-15

Zbliża się wiosna, czas porządków i odświeżania mieszkania. Być może warto zainspirować się pierwszą przyjemną porą w roku i wybrać nowe tapety w wiosennym tonie. Dowiedz się, jakie możesz znaleźć w dobrych sklepach oraz do jakich pomieszczeń sprawdzą się one najlepiej.