Tapety geometryczne

Żyjemy w ciągłym biegu. Często nasze dni zlewają się w jeden ciąg obowiązków i wyzwań. Brak nam chwili wytchnienia. Chwili, by zatrzymać się choćby na ułamek sekundy i pozostać z sobą sam na sam. Spojrzeć prawdzie w oczy i przewartościować nasze życie. Prawdziwym azylem, schronem, w którym możemy być sobą, jest nasz dom. To po przekroczeniu jego progu czujemy, jak czas zwalnia, a nasze ciało się rozluźnia. To przebywanie w jego przyjaznych murach uświadamia nam, co jest najważniejsze, do czego powinniśmy przywiązywać największą wagę. To w nim tworzymy rodzinne więzy, które dają nam siłę i są motorem działania. Dom to także estetyczna przystań, w której możemy odbić swoją osobowość. Jeśli jesteś zwolennikiem uporządkowanej przestrzeni, którą mają tworzyć niebanalne kształty i czyste formy, wybierz tapety geometryczne. Dobretapety.pl to prawdziwe zagłębie form, które ukształtują Twój dom.

Popularność tapet geometrycznych nie słabnie, a wręcz nabiera na sile. Na ścianach pomieszczeń pojawiają się nieregularne formy i symetryczne kształty, które stanowią wspaniałą bazę aranżacyjną dla różnorodnych stylistyk. Jeśli chcesz, by tapeta była harmonijnym tłem dla mebli i pozostałych sprzętów, wybierz wzory o stonowanych kolorach. Jeśli zaś planujesz uczynić z tapety oś dekoracyjną, wybierz kolory pełne werwy, dynamiki i soczystej barwy. Niezależnie od tego, na który wariant się zdecydujesz, u nas z pewnością go odnajdziesz.

Stylowe kształtowanie Twoich ścian

Dzięki naszym tapetom będziesz mógł świadomie kształtować swoją przestrzeń i nadawać jej ponadczasowego, a przy tym modernistycznego kontekstu. Trójkąty, romby, schodowe piramidy czy modne heksagony – pozwól im uwolnić swój potencjał i tworzyć na ścianach pełne uroku kompozycje. 


Wybierz parametry poszukiwanych tapet

Wybrano 6019 wzorów tapet.

Tapety geometryczne na naszym blogu


2019-05-27

Dzisiaj tapet używa się w nieco inny sposób niż kiedyś, a przede wszystkim z reguły nie kładzie się ich na wszystkie ściany. Tapety stanowią co najwyżej dekoracje do wnętrza i są sposobem zaakcentowania jego charakteru. Posiadają one wzory, często na tyle delikatne, szczegółowe bądź skomplikowane, że farbą nie dałoby się ich zrealizować. Chyba że na dużo niższym poziomie jakościowym. Atutem tapet jest także fakt, że dość ekonomicznym sposobem można sprawić, by pokój wyglądał luksusowo. Ponadto ich aplikacja nie trwa długo i jest stosunkowo łatwa. Nie trzeba także później tracić czasu na porządki poremontowe. Jest to swoistego rodzaju zabezpieczenie się na ewentualność, że w krótkim czasie przestanie się nam podobać dany wzór, bo nawet jeśli, to łatwo go zmienić. Poniżej przedstawiamy inspiracyjne wykorzystanie tapet! Kto wie, może pomysły spodobają się nawet zatwardziałym ich przeciwnikom?