Witamy na naszym blogu


2020-07-13
Tapety w stylu Grand Millenial - pożądany dodatek aranżacyjny doskonale wpisujący się w aktualne trendy. 


2020-02-21
W etyce i filozofii przedsiębiorstwa 1838, niezmiennie kultywuje się zamiłowanie do designu i kunsztu. A serce produkcji luksusowych tapet wychodzących spod maszyn tego producenta, znajduje się w fabryce w Lancashire w Anglii. 


2019-12-10

Dlaczego wprowadzać do pomieszczenia z kominkiem tapetę? Powodów jest wiele. Istnieje nieskończenie wiele projektów przy użyciu tapet, które mogą pomóc stworzyć niezwykłą atmosferę wnętrza, inaczej nie do osiągnięcia.


2019-10-25
Według statystyk z Pinteresta korzysta ponad 250 milionów użytkowników. Upublicznione dane są gromadzone na podstawie list tworzonych podczas korzystania z portalu. Czym można się zainspirować we wnętrzach i jak to się wiąże z tapetami?


2019-10-09

Tapety spełniające zarazem funkcję tablicy to popularna alternatywa do kreatywnych wnętrz. Jak zagospodarować dobrze tą przestrzeń i stworzyć ciekawy projekt nawet jeśli nie mamy doświadczenia?


2019-05-27

Dzisiaj tapet używa się w nieco inny sposób niż kiedyś, a przede wszystkim z reguły nie kładzie się ich na wszystkie ściany. Tapety stanowią co najwyżej dekoracje do wnętrza i są sposobem zaakcentowania jego charakteru. Posiadają one wzory, często na tyle delikatne, szczegółowe bądź skomplikowane, że farbą nie dałoby się ich zrealizować. Chyba że na dużo niższym poziomie jakościowym. Atutem tapet jest także fakt, że dość ekonomicznym sposobem można sprawić, by pokój wyglądał luksusowo. Ponadto ich aplikacja nie trwa długo i jest stosunkowo łatwa. Nie trzeba także później tracić czasu na porządki poremontowe. Jest to swoistego rodzaju zabezpieczenie się na ewentualność, że w krótkim czasie przestanie się nam podobać dany wzór, bo nawet jeśli, to łatwo go zmienić. Poniżej przedstawiamy inspiracyjne wykorzystanie tapet! Kto wie, może pomysły spodobają się nawet zatwardziałym ich przeciwnikom?