Tapety CASADECO

Tapety ścienne CASADECO

Dla francuskiej firmy Casadeco ścienny design jest dziedziną, w której wyróżniają się wyjątkową oryginalnością. Dzięki nim możemy korzystać z całego zagłębia nowoczesnego wzornictwa i tym samym zmieniać nasze wnętrza na lepsze.

Tapety Casadeco

Casadeco słynie z innowacyjnych rozwiązań od 1996 roku. Grono projektantów-artystów bacznie śledzi aktualne trendy, by przyswajać je i przetwarzać. Dzięki nim powstają tapety nowoczesne, pełne głębi i modernistycznego sznytu. Firma wykorzystuje materiały przyjazne dla środowiska, które są jednocześnie przejawem wysokiego standardu.

Casadeco – przestrzeń pełna estetycznego polotu

Jeśli marzysz o przytulnej elegancji, wysublimowanej przestrzeni pełnej energii i estetycznego polotu, to marzysz o tapetach Casadeco. Przyjrzyj się fantastycznym kolekcjom tego producenta i wybierz tę okładzinę ścienną, która wpasuje się w styl Twojego wnętrza.Kolekcje tapet CASADECO


Tapety ścienne CASADECO

CASADECO na naszym blogu


2019-05-16

Nowoczesne tapety mają to do siebie, że możemy wybierać nie tylko spośród rozmaitych wzorów, ale także rodzajów materiałów. Znaczna rozpiętość tworzywa oferuje nam możliwość sięgnięcia po tapety, które najbardziej odpowiedzą na nasze estetyczne potrzeby, ale także na wymagania samego pomieszczenia. W końcu tapeta do łazienki powinna mieć nieco inne właściwości niż ta do salonu z uwagi na zintensyfikowaną obecność pary wodnej, wysokich temperatur itd. Dziś opowiemy o tym, z czego wykonuje się tapety. Przyjemnej lektury!


2019-04-15

Zbliża się wiosna, czas porządków i odświeżania mieszkania. Być może warto zainspirować się pierwszą przyjemną porą w roku i wybrać nowe tapety w wiosennym tonie. Dowiedz się, jakie możesz znaleźć w dobrych sklepach oraz do jakich pomieszczeń sprawdzą się one najlepiej.