Tapety z motywem skóry

Wprowadź do swojego pomieszczenia aurę niepowtarzalnego piękna. Wybierz tapety z ornamentami z Dobretapety.pl. Przekonaj się!

Grzbiet afrykańskiego tygrysa. Perłowe cętki w osnowie antracytu. Magnetyczne pasy zebry. Oliwkowa skóra węża mieniąca się w promieniach słońca. To wzory, które mogą w jednej chwili przemienić fizjonomię Twojej ściany. Sprawić, by Twoje pomieszczenia stało się enklawą etnicznych kształtów, egzotycznej ornamentyki. By atmosfera gorącej pustyni i dzikiej dżungli przekroczyła próg Twojego domu. Sięgaj po ożywczą dynamikę, po wzór, który obezwładnia. Sięgaj po więcej.

Tapety z motywem skóry

Chcesz, by w Twoim mieszkaniu zagościła atmosfera prawdziwego safari? Wybierz tapetę z dekorem skóry zebry, żyrafy, krokodyla węża czy cętkowanej skóry pantery. W naszym asortymencie znajdziesz tapety z motywem zwierzęcej skóry w zupełnie nowych aranżacjach. Dzięki temu stajesz przed jeszcze większym wyborem. Nasze tapety to cała gama kompozycji wzorów i kolorów. Przekonaj się, która kompilacja przypadnie Ci do gustu najbardziej.

Wyjątkowe wzory na Twoich ścianach

Egzotyczne motywy to wspaniały wybór dla osób, które poszukują oryginalnych elementów, z których stworzą niebanalną aranżację wnętrz. Jeśli chcesz, by tapeta z motywem skóry była dobrym tłem dla pozostałych części kompozycji, wybierz jaśniejsze kolory z subtelnie zaakcentowanym wzorem. Jeśli chcesz, by była jej osią, mocnym elementem, który na wejściu ma przykuwać uwagę, sięgnij po pełne i dynamiczne barwy.

Tapety, które znajdziesz w naszej ofercie, zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów. Dysponujemy tapetami, które zostały wyprodukowane według odmiennych technologii. Dostępne warianty to tapety papierowe, winylowe – zmywalne i na flizelinie oraz tekstylne. 


Wybierz parametry poszukiwanych tapet

Wybrano 323 wzorów tapet.