Tapety z motywem skóry

Wprowadź do swojego pomieszczenia aurę niepowtarzalnego piękna. Wybierz tapety z ornamentami z Dobretapety.pl. Przekonaj się!

Grzbiet afrykańskiego tygrysa. Perłowe cętki w osnowie antracytu. Magnetyczne pasy zebry. Oliwkowa skóra węża mieniąca się w promieniach słońca. To wzory, które mogą w jednej chwili przemienić fizjonomię Twojej ściany. Sprawić, by Twoje pomieszczenia stało się enklawą etnicznych kształtów, egzotycznej ornamentyki. By atmosfera gorącej pustyni i dzikiej dżungli przekroczyła próg Twojego domu. Sięgaj po ożywczą dynamikę, po wzór, który obezwładnia. Sięgaj po więcej.

Tapety z motywem skóry

Chcesz, by w Twoim mieszkaniu zagościła atmosfera prawdziwego safari? Wybierz tapetę z dekorem skóry zebry, żyrafy, krokodyla węża czy cętkowanej skóry pantery. W naszym asortymencie znajdziesz tapety z motywem zwierzęcej skóry w zupełnie nowych aranżacjach. Dzięki temu stajesz przed jeszcze większym wyborem. Nasze tapety to cała gama kompozycji wzorów i kolorów. Przekonaj się, która kompilacja przypadnie Ci do gustu najbardziej.

Wyjątkowe wzory na Twoich ścianach

Egzotyczne motywy to wspaniały wybór dla osób, które poszukują oryginalnych elementów, z których stworzą niebanalną aranżację wnętrz. Jeśli chcesz, by tapeta z motywem skóry była dobrym tłem dla pozostałych części kompozycji, wybierz jaśniejsze kolory z subtelnie zaakcentowanym wzorem. Jeśli chcesz, by była jej osią, mocnym elementem, który na wejściu ma przykuwać uwagę, sięgnij po pełne i dynamiczne barwy.

Tapety, które znajdziesz w naszej ofercie, zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów. Dysponujemy tapetami, które zostały wyprodukowane według odmiennych technologii. Dostępne warianty to tapety papierowe, winylowe – zmywalne i na flizelinie oraz tekstylne. 


Wybierz parametry poszukiwanych tapet

Wybrano 599 wzorów tapet.

Tapety z motywem skóry na naszym blogu


2019-05-20

Nie da się odłączyć atmosfery, jaka panuje w domu, od naszego nastroju. To ściśle związane ze sobą zjawiska, wzajemnie na siebie oddziałujące. Jeśli w naszych czterech kątach wnętrze jest przytulne i estetyczne, nasz humor także ulega poprawieniu. Najczystszym przykładem takiej sytuacji jest filozofia lagom, która spełnia się we wnętrzarskich metamorfozach i daje nam poczucie harmonii. Dzięki zastosowaniu się do jej wytycznych będziemy mogli stworzyć prawdziwy azyl pełen równowagi. By jednak tak się stało, musimy zadbać o każdy element, w tym o stylizacje ścienne.


2019-05-16

Nowoczesne tapety mają to do siebie, że możemy wybierać nie tylko spośród rozmaitych wzorów, ale także rodzajów materiałów. Znaczna rozpiętość tworzywa oferuje nam możliwość sięgnięcia po tapety, które najbardziej odpowiedzą na nasze estetyczne potrzeby, ale także na wymagania samego pomieszczenia. W końcu tapeta do łazienki powinna mieć nieco inne właściwości niż ta do salonu z uwagi na zintensyfikowaną obecność pary wodnej, wysokich temperatur itd. Dziś opowiemy o tym, z czego wykonuje się tapety. Przyjemnej lektury!


2019-04-29

Strych to dla wielu magiczne miejsce, które kojarzy się z rodzinnymi pamiątkami. Jednak coraz częściej zaczynamy adaptować tę przestrzeń i ze szkatuły przeszłości przemianować je na element teraźniejszości. W jaki sposób zaaranżować poddasze, by przekształciło się w elegancki loft?