Tapety w stylu skandynawskim

Styl skandynawski to dzieło prawdziwego artyzmu. Powstał z inspiracji naturą, codziennym cyklem życia Skandynawów i chęcią dodania do szarej rzeczywistości nieco światła i przestrzennego oddechu. Za prekursora tego nurtu uważa się Carla Larssona. Malarz i zarazem architekt postanowił stworzyć dla swoich rodaków styl wnętrzarski, który charakteryzowałby się użytecznym minimalizmem, subtelnością kolorów i nawiązywał do bogactwa natury. Szwedzi szybko zaaprobowali ten pomysł. Styl pełen uroku zwiększył swój zasięg z wybrzeży północnych ziem na cały świat. Obecnie nurt skandynawski jest jednym z najbardziej cenionych. W Dobretapety.pl znajdziesz całą gamę tapet, które wprowadzą do Twojego domu klimat północnych fiordów.

Tapety w stylu skandynawskim

Tapety, które znajdziesz w naszym asortymencie charakteryzują się przyjazną i elegancką kolorystyką. Znajdziesz tu różne odmiany szarości, łamaną biel czy jasne róże. Dzięki nim stworzysz wspaniałą bazę dekoracyjną dla dalszych aranżacji w duchu skandynawskim. Za ich sprawą powiew naturalnego piękna stanie się udziałem Twojego salonu, sypialni czy kuchni.

Styl pełen umiaru i niebanalnego uroku

Dzięki naszym tapetom stworzysz dom pełen umiaru i niebanalnego uroku. Poprzez nie wprowadzisz do swojego pomieszczenia nową jakość. Tapety, które oferujemy zostały wykonane z zachowaniem wszelkich standardów. Dlatego będziesz mógł cieszyć się ich obecnością przez wiele, wiele lat.


Wybierz parametry poszukiwanych tapet

Wybrano 652 wzorów tapet.