Tapety CASAMANCE

Tapety ścienne CASAMANCE

Każdy, kto choć raz spotkał się z bogatym wzornictwem firmy Casamance, ten z pewnością od razu wyczuł ich indywidualny styl. To korzystanie z potencjału cieniowanych przejść między barwami, to sięganie po barwy ziemi, oranżu, wariancyjnych szarości. Dzięki nim każde pomieszczenie zyskuje jedyny w swoim rodzaju charakter. 

Tapeta Casamance

Casamance to jedna z francuskich marek powstałych u progu drugiego milenium. Od tego czasu jej tapety oraz tkaniny dekoracyjne są wybierane przez projektantów i architektów wnętrz na całym świecie. Casamance tworzy ścienne kreacje, które są ponadczasowe. Projektanci przenoszą energię swojej kreatywności na konkretne produkty, które ożywiają wnętrza.

Casamance – dla nowoczesnego wzornictwa 

Casamance to marka, która jest zbudowana na chęci tworzenia nowoczesnego wzornictwa. Produkty są przy tym wykonywane z najlepszych materiałów. Niecodzienną jakość doceniły rzesze Klientów, wśród których byli Klienci detaliczni, jak i ci, którzy chcieli pozyskać atmosferę nowej estetyki dla swoich hoteli, restauracji czy biur. Kolekcje tapet CASAMANCE


Tapety ścienne CASAMANCE

CASAMANCE na naszym blogu


2019-05-16

Nowoczesne tapety mają to do siebie, że możemy wybierać nie tylko spośród rozmaitych wzorów, ale także rodzajów materiałów. Znaczna rozpiętość tworzywa oferuje nam możliwość sięgnięcia po tapety, które najbardziej odpowiedzą na nasze estetyczne potrzeby, ale także na wymagania samego pomieszczenia. W końcu tapeta do łazienki powinna mieć nieco inne właściwości niż ta do salonu z uwagi na zintensyfikowaną obecność pary wodnej, wysokich temperatur itd. Dziś opowiemy o tym, z czego wykonuje się tapety. Przyjemnej lektury!


2019-01-02

Odpowiednio dobrane tapety doskonale sprawdzą się w łazienkach, gdzie będą stanowiły nowoczesny element wyposażenia. Jeżeli decydujesz się na remont swojej toalety, to rozważ położenie na ścianę tapet. Jest to nowy trend, który jednak sprawdza się dobrze w wielu mieszkaniach.