Tapety CASAMANCE

Tapety ścienne CASAMANCE

Każdy, kto choć raz spotkał się z bogatym wzornictwem firmy Casamance, ten z pewnością od razu wyczuł ich indywidualny styl. To korzystanie z potencjału cieniowanych przejść między barwami, to sięganie po barwy ziemi, oranżu, wariancyjnych szarości. Dzięki nim każde pomieszczenie zyskuje jedyny w swoim rodzaju charakter. 

Tapeta Casamance

Casamance to jedna z francuskich marek powstałych u progu drugiego milenium. Od tego czasu jej tapety oraz tkaniny dekoracyjne są wybierane przez projektantów i architektów wnętrz na całym świecie. Casamance tworzy ścienne kreacje, które są ponadczasowe. Projektanci przenoszą energię swojej kreatywności na konkretne produkty, które ożywiają wnętrza.

Casamance – dla nowoczesnego wzornictwa 

Casamance to marka, która jest zbudowana na chęci tworzenia nowoczesnego wzornictwa. Produkty są przy tym wykonywane z najlepszych materiałów. Niecodzienną jakość doceniły rzesze Klientów, wśród których byli Klienci detaliczni, jak i ci, którzy chcieli pozyskać atmosferę nowej estetyki dla swoich hoteli, restauracji czy biur. Kolekcje tapet CASAMANCE


Tapety ścienne CASAMANCE