MOANA

Kolekcja MOANA producenta EMIL & HUGO.  MOANA w wielu językach polinezyjskich oznacza „ocean”. Aspekt życia pod powierzchnią wody tworzy poczucie ciszy i spokoju. Otwiera ten dziwny, urzekający świat z jego wyjątkową i fantastyczną różnorodnością biologiczną. Właśnie ten styl przekazano w kolekcji MOANA różnymi wzorami, miękkimi strukturami i kolorami, odtwarzając relaksujący nastrój na ścianach wnętrz.

Projekty CORALLIUM, ANTHOZOA i CORAL STONE graficznie i artystycznie odtwarzają niezliczone motywy koralowców. VENUS, TRIDACNA i JACOB sprytnie pokazują, jak muszle z delikatną masą perłową można wykorzystać jako przyciągający wzrok element na ścianie. ANUBIAS, ATLANTIS i REEF zawierają pomysłowe przedstawienia podwodnej flory, mistycznego, zatopionego królestwa wysp lub różnorodnej scenerii z szeroką gamą ryb i innych stworzeń morskich występujących w tropikalnych rafach koralowych.

Kolekcja MOANA obejmuje 32 designerskie tapety i 17 monochromów z serii SHINE, SEDA i STONE, a także 10 fototapet cyfrowych w dwóch różnych wymiarach. Szeroka gama kolorów sięga od złamanej bieli, beżu, jasnego złota, taupe i ciepłej szarości do aqua, koralowej czerwieni, ciemnobrązowego, głębokiego błękitu morskiego i antracytu.


Tapety ścienne z kolekcji MOANA