Tapety STUDIO 465

Tapety ścienne STUDIO 465

Amerykański producent Studio 465 to marka popularna i poważana na całym świecie. Studio 465 produkuje okładziny ścienne dla każdego, kto poszukuje odrobiny luksusu w projektowaniu wnętrz. Zapraszamy do wyboru tapet Studio 465 z bogatej oferty sklepu Dobretapety.pl.

Inspiracje z całego świata – Studio 465

Studio 465 to marka, której właścicielem jest amerykańska firma Wallquest Inc. Tradycja Wallquest Inc. sięga aż do lat 20. XIX wieku, kiedy rodzina Lafoy o francuskim pochodzeniu zaczęła zajmować się produkcją elementów do wystroju wnętrz. Przez wieki zyskiwali wiedzę i doświadczenie, by przekuć ją w innowacyjne pomysły i wyjątkowe wzory. Teraz dostarczają wysokiej jakości tapety na cały świat.

Studio 465 – amerykańska ekskluzywność

Kolekcje tapet Studio 465 inspirowane są wpływami z wielkich miast całego świata. Praga, Paryż, Zurych – Studio 465 czerpie inspiracje z tych i wielu innych stolic. W asortymencie sklepu Dobretapety.pl znajdziesz takie kolekcje Studio 465 jak estetyczna Valencia, wyjątkowa kolekcja New York czy inspirowana kulturą Wschodu kolekcja Tokyo. Wybierz tapetę Studio 465 z oferty naszego sklepu!Kolekcje tapet STUDIO 465


Tapety ścienne STUDIO 465