Tapety BREWSTER

Tapety ścienne BREWSTER

Poszukujesz tapet, które są odzwierciedleniem klasycznych wzorów? Chcesz, by Twoje ściany zostały udekorowane okładziną niewymownej elegancji? Zatem zwróć uwagę na markę, której tradycja jest budowana od pokoleń. Zaufaj doświadczeniu. Zaufaj wyjątkowej estetyce. Zaufaj Brewster. 

Tapety Brewster

Brewster to rodzinna amerykańska firma, która rozwija swoje umiejętności, projektuje niebanalne wzornictwo i zdobywa doświadczenie już od ponad 120 lat. Ten czas pozwolił firmie rozszerzyć swoje struktury, tak by Klienci trzech kontynentów, na których są obecni, mogli cieszyć się pięknymi okładzinami ściennymi. 

Brewster – urok klasyki

Dzięki marce Brewster możesz cieszyć się tapetami, która staną się idealną bazą wyjściową do aranżowania swoich pomieszczeń w stylu retro czy vintage. Tapety ze względu na swoje wzornictwo są chętnie używane, zarówno w prywatnych domach, jak i w przestrzeniach publicznych – biurach, hotelach, restauracjach.Kolekcje tapet BREWSTER


Tapety ścienne BREWSTER

BREWSTER na naszym blogu


2019-05-20

Nie da się odłączyć atmosfery, jaka panuje w domu, od naszego nastroju. To ściśle związane ze sobą zjawiska, wzajemnie na siebie oddziałujące. Jeśli w naszych czterech kątach wnętrze jest przytulne i estetyczne, nasz humor także ulega poprawieniu. Najczystszym przykładem takiej sytuacji jest filozofia lagom, która spełnia się we wnętrzarskich metamorfozach i daje nam poczucie harmonii. Dzięki zastosowaniu się do jej wytycznych będziemy mogli stworzyć prawdziwy azyl pełen równowagi. By jednak tak się stało, musimy zadbać o każdy element, w tym o stylizacje ścienne.


2019-05-16

Nowoczesne tapety mają to do siebie, że możemy wybierać nie tylko spośród rozmaitych wzorów, ale także rodzajów materiałów. Znaczna rozpiętość tworzywa oferuje nam możliwość sięgnięcia po tapety, które najbardziej odpowiedzą na nasze estetyczne potrzeby, ale także na wymagania samego pomieszczenia. W końcu tapeta do łazienki powinna mieć nieco inne właściwości niż ta do salonu z uwagi na zintensyfikowaną obecność pary wodnej, wysokich temperatur itd. Dziś opowiemy o tym, z czego wykonuje się tapety. Przyjemnej lektury!