Tapety BORAS TAPETER

Tapety ścienne BORAS TAPETER

Boras Tapeter to szwedzki producent tapet, który dzięki swoim okładzinom ściennym wprowadza do pomieszczeń aurę wyjątkowego luksusu i nowoczesnego sznytu. Tapety, które są ich dziełem, wyróżniają się inspiracjami czerpanymi z natury, które powielane w rozmaitych kombinacjach sprawiają, że pomieszczenie staje się miejscem pełnym uroku.

Tapety Boras Tapeter

Sukces całego przedsiębiorstwa zaczął się od pasji i kreatywności jednego człowieka, który w 1905 roku założył Boras Tapeter – Waldemara Andréna. Od tego czasu marka rosła w siłę i wciąż poszukiwała nowych rozwiązań w zakresie technologii oraz wzornictwa. Nietuzinkowa kreatywność oraz chęć wyprzedzenia najlepszych sprawiły, że ta marka premium stała się jednym z liderów tej branży. 

Boras Tapeter – przepis na piękne wnętrza

Boras Tapeter to wspólnota pasjonatów pięknych wnętrz. Ich determinacja w poszukiwaniu nowych dekorów, nowych kolorów, nowych wyzwań jest godna podziwu. Dlatego, jeśli zależy Ci na tapetach, które wprowadzą do Twojego domu atmosferę pełną energii i niebanalnej estetyki, wybierz Boras Tapeter. Kolekcje tapet BORAS TAPETER


Tapety ścienne BORAS TAPETER

BORAS TAPETER na naszym blogu


2019-04-05

Niegdyś tapety były głównym sposobem dekoracji ścian, później jednak zostały zapomniane. Teraz możemy cieszyć się nie tylko ich powrotem, ale także poznawaniem ich szerszej niż wcześniej funkcjonalności i różnorodności. Ponadto, zwiększyła się także liczba wariantów ich doboru, kompozycji czy niekonwencjonalnych rozwiązań. Tapety dają wysokie możliwości wobec osobistej kreatywności, pomysłowości oraz realizacji swoich fantazji dekoratorskich czy architektonicznych.


2019-01-28

Często dzieje się tak, że po zakończeniu remontu okazuje się, iż zostało nam sporo niewykorzystanej tapety. Najgorsze co możemy zrobić, to po prostu ją wyrzucić. Dowiedz się dlaczego warto zostawić pozostały papier oraz jak możesz go wykorzystać.