Tapety BORAS TAPETER

Tapety ścienne BORAS TAPETER

Boras Tapeter to szwedzki producent tapet, który dzięki swoim okładzinom ściennym wprowadza do pomieszczeń aurę wyjątkowego luksusu i nowoczesnego sznytu. Tapety, które są ich dziełem, wyróżniają się inspiracjami czerpanymi z natury, które powielane w rozmaitych kombinacjach sprawiają, że pomieszczenie staje się miejscem pełnym uroku.

Tapety Boras Tapeter

Sukces całego przedsiębiorstwa zaczął się od pasji i kreatywności jednego człowieka, który w 1905 roku założył Boras Tapeter – Waldemara Andréna. Od tego czasu marka rosła w siłę i wciąż poszukiwała nowych rozwiązań w zakresie technologii oraz wzornictwa. Nietuzinkowa kreatywność oraz chęć wyprzedzenia najlepszych sprawiły, że ta marka premium stała się jednym z liderów tej branży. 

Boras Tapeter – przepis na piękne wnętrza

Boras Tapeter to wspólnota pasjonatów pięknych wnętrz. Ich determinacja w poszukiwaniu nowych dekorów, nowych kolorów, nowych wyzwań jest godna podziwu. Dlatego, jeśli zależy Ci na tapetach, które wprowadzą do Twojego domu atmosferę pełną energii i niebanalnej estetyki, wybierz Boras Tapeter. 



Kolekcje tapet BORAS TAPETER


Tapety ścienne BORAS TAPETER