Tapety ATLAS WALLCOVERINGS

Tapety ścienne ATLAS WALLCOVERINGS

Atlas Wallcoverings to baza kreatywnych pomysłów, które stanowią bezsprzeczny wzór dla wszystkich projektantów tapet. Jeśli szukasz idealnej elegancji, która stanie się udziałem Twojego domu, zwróć uwagę na tapety marki Atlas Wallcoverings.

Tapety Atlas Wallcoverings

Atlas Wallcoverings to firma, która już od ponad 26 lat zasila rynek aranżacji wnętrz fantastycznymi tapetami, które odmieniają atmosferę, poprawiają nastrój i imponują jakością wykonania. Motorem ich działania jest chęć tworzenia produktów, które stworzą w domach Klientów przestrzeń pełną niewymownego uroku i ciepła. 

Atlas Wallcoverings – jakość i estetyka 

W tym miejscu znajdziesz ekskluzywne tapety, które oprócz widocznych walorów wizualnych, wyróżniają się solidnością. Są tworzone porządnie z wysokiej jakości materiałów. Niezależnie od tego, czy jesteś zwolennikiem tradycyjnych kształtów, czy nowoczesnego dekoru, dzięki Atlas Wallcoverings otrzymasz okładzinę ścienną, która idealnie wpasuje się w Twój gust. Kolekcje tapet ATLAS WALLCOVERINGS


Tapety ścienne ATLAS WALLCOVERINGS

ATLAS WALLCOVERINGS na naszym blogu


2019-05-16

Nowoczesne tapety mają to do siebie, że możemy wybierać nie tylko spośród rozmaitych wzorów, ale także rodzajów materiałów. Znaczna rozpiętość tworzywa oferuje nam możliwość sięgnięcia po tapety, które najbardziej odpowiedzą na nasze estetyczne potrzeby, ale także na wymagania samego pomieszczenia. W końcu tapeta do łazienki powinna mieć nieco inne właściwości niż ta do salonu z uwagi na zintensyfikowaną obecność pary wodnej, wysokich temperatur itd. Dziś opowiemy o tym, z czego wykonuje się tapety. Przyjemnej lektury!