Tapety ARTHOUSE

Tapety ścienne ARTHOUSE

Chcesz, by tworzone przez Ciebie pomieszczenie wypełniło się feerią barw i oryginalnych kształtów? Dzięki tapetom premium Arthouse jest to jak najbardziej możliwe. Zróżnicowana oferta pozwoli wybrać Ci tapety do każdego rodzaju pomieszczeń – pokoju dziecięcego, salonu czy sypialni. Okładziny sprawdzają się także w pomieszczeniach użytku publicznego jak restauracje, sklepy, żłobki czy przedszkola. 

Tapety Arthouse

Zaistnieli na rynku w 2000 roku. Od tego czasu Arthouse zaskarbiło sobie szacunek i sympatię całej rzeszy Klientów, cenionych dekoratorów i architektów. Ich kwiatowe projekty graficzne, tropikalne i energetyczne wzory, a także postaci z dziecięcych wyobraźni zdobią domy ludzi na całym świecie. 

Arthouse – z myślą o każdym

Arthouse składa się z wysoko wykwalifikowanych pasjonatów, którzy tworzą niezapomniane kolekcje graficzne. Przywiązują wagę do każdego szczegółu, by uzyskać jak najlepszy efekt. Tapety są produkowane z myślą o szerokim gronie odbiorców. Dlatego każdy znajdzie coś na swoją kieszeń.  Kolekcje tapet ARTHOUSE


Tapety ścienne ARTHOUSE

ARTHOUSE na naszym blogu


2019-04-05

Niegdyś tapety były głównym sposobem dekoracji ścian, później jednak zostały zapomniane. Teraz możemy cieszyć się nie tylko ich powrotem, ale także poznawaniem ich szerszej niż wcześniej funkcjonalności i różnorodności. Ponadto, zwiększyła się także liczba wariantów ich doboru, kompozycji czy niekonwencjonalnych rozwiązań. Tapety dają wysokie możliwości wobec osobistej kreatywności, pomysłowości oraz realizacji swoich fantazji dekoratorskich czy architektonicznych.


2019-03-18

Twoja kuchnia przechodzi właśnie metamorfozę? Szukasz pomysłu, jak przeobrazić ją w przytulną i nowoczesną przestrzeń? Odpowiedzią na te pytania może okazać się tapeta.