Tapety A STREET PRINTS

Tapety ścienne A STREET PRINTS

Chcesz, by Twój dom zamienił się w prawdziwą świątynię eleganckiego designu? Stawiasz na nowoczesne połączenia kolorów i wzorów? Jeśli tak, to musisz koniecznie zapoznać się z linią tapet A Street Prints! Z pewnością zakochasz się w nich od pierwszego wejrzenia.

Tapety A Street Prints

A Street Prints to artyści-pasjonaci, którzy zaprojektowali specjalną linię tapet dla Brewster. Seria okładzin ściennych opiera się na energetycznych kolorach połączonych z radosnymi i dynamicznymi kształtami. Tapety wspaniale wpisują się w nowoczesną stylistykę współczesnych wnętrz. Jednak i zwolennicy klasyki znajdą tutaj coś dla siebie.

A Street Prints

A Street Prints ma na swoim koncie bardzo ważne osiągnięcie – ten amerykański edytor stworzył niepowtarzalną kolekcję – „Solstice” – gdzie harmonijne linie, bogactwo orzeźwiających kolorów i różnorodność faktur wprawiają w zachwyt dekoratorów oraz architektów wnętrz na całym świecie.


Kolekcje tapet A STREET PRINTS


Tapety ścienne A STREET PRINTS

A STREET PRINTS na naszym blogu


2019-05-16

Nowoczesne tapety mają to do siebie, że możemy wybierać nie tylko spośród rozmaitych wzorów, ale także rodzajów materiałów. Znaczna rozpiętość tworzywa oferuje nam możliwość sięgnięcia po tapety, które najbardziej odpowiedzą na nasze estetyczne potrzeby, ale także na wymagania samego pomieszczenia. W końcu tapeta do łazienki powinna mieć nieco inne właściwości niż ta do salonu z uwagi na zintensyfikowaną obecność pary wodnej, wysokich temperatur itd. Dziś opowiemy o tym, z czego wykonuje się tapety. Przyjemnej lektury!


2019-04-15

Zbliża się wiosna, czas porządków i odświeżania mieszkania. Być może warto zainspirować się pierwszą przyjemną porą w roku i wybrać nowe tapety w wiosennym tonie. Dowiedz się, jakie możesz znaleźć w dobrych sklepach oraz do jakich pomieszczeń sprawdzą się one najlepiej.